Divendres 13
Hora Companyia / Espectacle Tipus Nacionalitat Durada Lloc
22:30 Cirque Rouages / Sodade Funambulisme, malabars França 45' Plaça del Castell
23:15 Emiliano Sanchez Alessi / Péndulos Malabars horitzontals Catalunya 7' Plaça del Castell
23:30 Mario Comaneci / Ad límitum Perxa xinesa i diàbolo Andalusia 50' Passeig B
23:45 Weibel Weibel & Co / Breaking Point Corda fluixa Suïssa 50' Biblioteca
00:30 Eddy Eighties / Power of 80’s Multidisciplinari, humor i música vuitantera València 50' Espai Fira
Dissabte 14
Hora Companyia / Espectacle Tipus Nacionalitat Durada Lloc
11:00 Cia La Bleda / Superbleda Clown, infantil Catalunya 45' Jardins de Torre Maria
12:00 Cia Los Herrerita / Taller de Circ Tallers de Circ Catalunya 120' Passeig A
16:30 Escola de Circ de La Bisbal d’Empordà / Resum número Escola Circ 2017-2018 Multidisciplinari Catalunya 60' Passeig A
17:30 Duo les Mains en l’air / Les Mains en l'air Acrobàcia Catalunya 8' Pont Vell
17:30 Eddy Eighties / Power of 80’s Multidisciplinari, humor i música vuitantera València 50' Pella i Forgas
17:45 Cia Non Sin Tri / No hay trios sin lio Monocicle Madrid 45' Pl. Ajuntament
18:00 Javier Ariza / Antes es mejor Acobàcia, humor Catalunya 45' Pl. Carreras Dagas
18:00 Sienta la cabeza / El divan de la peluquera Perruqueria surrealista Catalunya 120' Passeig B (Biblioteca vella)
18:30 Cie Daraomai / Tiravol Acrobàcia França / Catalunya 50' Passeig C
18:30 Cie Tout Par Terre / Welcome! Malabars França 45' Plaça Major
18:45 Monsieur Pif / Le Saadikh Clown França 45' Germans Sitjar
19:00 Duo les Mains en l’air / Les Mains en l'air Acrobàcia Catalunya 8' Pont Vell
19:00 Pierre Deaux / Funambule Funambulisme França 30' Jardins de Torre Maria
19:30 Cirque Exalté / Furieuse Tendresse Trapezi i malabars França 45' Pista Mas Clarà
19:30 Bot Project / Ambar Llit elàstic, malabars València 60' Passeig A
20:00 Cia Shakti Olaizola / Baldin Bada Contorsió País Basc 50' Pl. Benet Mercader (Pietat)
20:15 Eddy Eighties / Power of 80’s Multidisciplinari, humor i música vuitantera València 50' Pella i Forgas
20:30 Duo les Mains en l’air / Les Mains en l'air Acrobàcia Catalunya 8' Pont Vell
20:30 Monsieur Pif / Le Saadikh Clown França 45' Germans Sitjar
20:30 Cie Tout Par Terre / Welcome! Malabars França 45' Plaça Major
20:30 Cie Daraomai / Tiravol Acrobàcia França / Catalunya 50' Passeig C
23:00 Cascai Teatre / El comediant - 5€ Humor Catalunya 60' Plaça del Castell
23:00 Ateneu Popular 9 Barris / Garbuix - 5€ Multidisciplinari Catalunya 55' Parc 8 de març
00:30 Cirk’Crash / Briks Multidisciplinari Catalunya 50' Biblioteca
01:00 Sidral Brass Band / Brass Music Música Catalunya 90' Espai Fira
Diumenge 15
Hora Companyia / Espectacle Tipus Nacionalitat Durada Lloc
10:30 Dracs Txiquis / Tamborinada Percussió, cultura popular Catalunya 30' Pl. Benet Mercader (Pietat) - Passeig
11:00 Jam / El Mêtre Clown Catalunya 60' Passeig C
12:00 Ska Circus / Taller de Circ Taller de Circ Catalunya 120' Passeig A
12:00 Escola de Circ Trampoline 2000 / Taller i demostració d’acrobàcies Thumbling per a nens i adolescents França 60' Passeig D
16:30 Escola de Circ Trampoline 2000 / Allez Hop Multidisciplinari França 50' Passeig D
17:30 Jam / Hats Humor gestual, malabars Catalunya 60' Pl. Benet Mercader (Pietat)
17:30 Cia Non Sin Tri / No hay trios sin lio Monocicle Madrid 45' Germans Sitjar
17:45 Atirofijo Circ / A s'ombra Trapezi, malabars Illes Balears 50' Passeig B
18:00 Sienta la cabeza / El divan de la peluquera Perruqueria surrealista Catalunya 120' Passeig B (Biblioteca vella)
18:15 Le doux supplice de la Planche / Le doux supplice de la Planche Bàscula França 45' Plaça Major
18:30 Cia Alodeyá / Aware Perxa, malabars i corda fluixa Saragossa 45' Parc 8 de març
18:30 Amir&Hemda / Zoog Equilibri mà a mà, acrobàcies Israel 40' Pl. Ajuntament
19:15 Bot Project / Ambar Llit elàstic, malabars València 60' Passeig A
19:30 Cirque Exalté / Furieuse Tendresse Trapezi i malabars França 45' Pista Mas Clarà
19:30 Escola de Circ Trampoline 2000 / Allez Hop Multidisciplinari França 50' Passeig D
19:45 Pierre Deaux / Funambule Funambulisme França 30' Jardins de Torre Maria
20:00 Jam / Hats Humor gestual, malabars Catalunya 60' Pl. Benet Mercader (Pietat)
20:15 Atirofijo Circ / A s'ombra Trapezi, malabars Illes Balears 50' Passeig B
20:30 Cia Alodeyá / Aware Perxa, malabars i corda fluixa Saragossa 45' Parc 8 de març
20:30 Le doux supplice de la Planche / Le doux supplice de la Planche Bàscula França 45' Plaça Major
20:30 Amir&Hemda / Zoog Equilibri mà a mà, acrobàcies Israel 40' Pl. Ajuntament
21:00 Double Chick / Double Chick Música Catalunya Espai Fira
23:00 (Cia)3 / Mur - 5€ Multidisciplinari inclusiu Catalunya 50' Plaça del Castell
* Programació provisional. Poden canviar tant els horaris com els espais on es facin els espectacles.
Aquest lloc web fa servir cookies. Si hi segueix navegant considerarem que n’està acceptant el seu ús. Més informació sobre les cookies